Aktuality

Členství 2017

OD 1.9. 2017 DO KONCE LETOŠNÍHO ROKU JIŽ NOVÉ ČLENY NEPŘIJÍMÁME.

Letní teploty

Před námi jsou letní teploty, proto budeme časy tréninků upravovat dle dané situace tak, aby bylo běhání pro pejsky co nejpříjemější. To znamená, že dopolední tréninky budou začínat dřív a odpolední později. PŘES POLEDNE, KDY JSOU TEPLOTY NEJVYŠŠÍ, KVŮLI OCHRANĚ ZDRAVÍ PSŮ BĚHAT NEBUDEME! Vše se bude upravovat dle předpovědi počasí a přihlášených psů a to po uzávěrce tréninku. Proto sledujte informace na stránkách i před tréninkem.

Omezené lokality

Jako každý rok jsme nuceni omezit tréninky v některých lokalitách z důvodu vysoké trávy. Jedná se především o louky, které slouží zemědělcům na výrobu sena. Nicméně, Vranov jako naše domovská lokalita, o kterou se celoročně průběžně staráme, je čerstvě posekaná. Proto ji v této době budeme nejvíce využívat. Samozřejmě se budeme snažit plánovat tréninky i v jiných krajích tak, jak nám to pronajímatelé umožní.

Členské průkazky 2017

Členské průkazky a známky jsou k vyzvednutí na přejimce, tak se o ně prosím přihlaste.

Očkovací průkaz

Připomínáme všem účastníkům, přinést očkovací průkaz psů na přejímku. Děkujeme.

ČLENSTVÍ NA ROK 2017

Členství na rok 2017 je již spuštěno. Od dnešního dne již můžete v případě zájmu zasílat žádosti o členství, které najdete v dokumentech. Více informací naleznete zde: http://www.moravsky-coursing.cz/data/dokumenty/CLENSTVI-2017.pdf Po schválení žádosti zašlete platbu nejpozději do 31.1.2017. Při pozdější platbě se připočítává částka 100,-Kč. (manipulační poplatek). POLOLETNÍ ČLENSTVÍ: od 1.7.2017 bude možné zaplatit pololetní členský příspěvek ve výši 600,- Kč. Platnost bude do 31.12.2017 stejná, jako pro stávající členy.

AKCE - Spuštěné a Uzavřené

VYSVĚTLIVKY: Akce, u které je napsáno 0 / 25 ZÁPIS UZAVŘEN, znamená, že akce ještě nebyla pro přihlašování otevřená. Akce, u které je napsáno 20 / 20 plně obsazeno, znamená, že trénink je již plně obsazen. První číslo před lomítkem ( 18/**) označuje počet PŘIHLÁŠENÝCH psů. Druhé číslo za lomítkem ( **/20) označuje LIMIT PSŮ NA DANOU AKCI.

Odhlášení z tréninku

V případě, že se u nás přihlásíte na coursing a zjistíte, že se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit, můžete se sami odhlásit červeným křížkem na pravé straně. UZÁVĚRKA ODHLÁŠENÍ má daný termín. Pokud se do tohoto data a uvedené hodiny nestihnete odhlásit, jste povinni uhradit STORNOPOPLATEK ve výši startovného na účet spolku tak, jak je uvedeno v propozicích, se kterými jste při přihlašování souhlasili. Bez uhrazení nebudete puštěni na žádnou další naší akci. Stornopoplatek se platí na účet spolku. Číslo účtu je: 2000816404/2010. Do poznámky pro příjemce pište celé jméno. Stornopoplatek je použit do rozpočtu na pokrytí všech výdajů u dané akce, včetně pronájmu, abychom tyto tréninky nemuseli na poslední chvíli rušit. UZÁVĚRKA ZÁPISU znamená poslední možnost se na danou akcí přihlásit. Děkujeme za pochopení.

ČLENSTVÍ V ČMKU

Oznamujeme všem členům, že od 14.2.2016 spadá náš spolek MORAVSKÝ COURSING pod ČMKU.

Pro všechny účastníky tréninků

Všechny účastníky tréninků prosíme o přečtení: DISKUZE-TRÉNINKY

Videa

V galeri máme nově přidaná videa :-). Kdo má doma nějakou nahrávku z našeho tréninku nebo závodu o kterou by se chtěl podělit, stačí poslat na naše stránky do Diskuze.

Fotogalerie

Milí fotografové, budeme rádi, když se s námi podělite o fotky z našich akcí. Můžete nám je poslat do sekce Diskuze. My je následně vložíme do galerie. Děkujeme za spolupráci :-).

Minimální počet psů pro uskutečnění tréninku

Medlánky - 15 psů, Vranov - 10 psů, Vranov - Překážkový coursing - 5 psů, Slušovice - 15 psů, Zlín - 15 psů, Jezernice - 15 psů, Olomoucko - 15 psů, Ostravsko - 20 psů. Humpolec - 15 psů Tento počet slouží na základní pokrytí nákladů na trénink.

Účet

číslo účtu: 2000816404/2010 V.symbol úvádějte své jméno a příjmení. Děkujeme.