Reference

Ročník 2018

31.3.-1.4. Mazaný zajíc Mezinárodní V4-CACIL, CACT, Mistrovství Moravy, nominační 

Proběhlo rozšíření závodu pro chrty na dva dny, také o CACIL a Mistrovství Moravy. Rozdávaly se krásné mistrovské dečky, tímo děkujeme za sponzoring Sofa Dog wear, které je i vytvořily. Pestrá mezinárodní účast nejen v řadách závodníků, ale také v řadách rozhodčích.  Zástupce za ČR byl Vít Pašek, za SK Roman a Slavomíra Božíkovi, z Maďarska k nám zavítal posuzovat Thomas Pagany. Jedna z výherních cen byly pro závodníky vyrobeny pestré kokardy od paní Evy Voborníkové. Děkujeme také pomocníkům a vůbec  nám všem, kteří jsme v tom opravdu silném vítru statečně vydrželi až do konce. 

Dáša

,


10.3. Mazaný zajíc pro NECHRTY-MISTROVSTVÍ MORAVY-bodovací

Mazaný zajíc pro nechrty tentokrát i s Mistrovstvým Moravy.  Příhlásil se hojný počet účastníku celkem 112 psů, všem děkujeme za účast. Místo konání bylo opět medlánecké leitiště. 

babootosha

25.2. Vyhlášení coursing WINNER za sezónu 2017-nechrti

Klubem Českého psa jsme byli požádání o převzetí vyhlášení vítězů coursingových závodníků za sezónu 2017. I přesto, že nám mezi tím začaly přípravy s naším závodem, úkolu jsme se zhostili. Už jen z toho důvodu, že závodníci si za svoje celoroční úsílí zasloužili být patřičně oceněni. Předání cen a posezení bylo na medláneckém letišti, kde jenda z výher byla pro vítěze možnost tréninku zdarma. Výhercům i účastníkům závodů 2017 přejeme hodně štěstí do nové sezóny.

djeina

17.2. Dopolední trénink pro klub CC EU Lousianské leopardí psy

Také klub Lousianského leopardího psa si zopakovalo coursingové setkání u nás na Vranově 

13.1. Dopolední trénink pro Husky klub

Opět coursingové setkání na Vranově Husky klubu

1.1. Novoroční trénink

Přivítání nové sezóny opět v slavnostním duchu s výbornými chlebíčky a šampaňským.