Diskuze

Poděkování, nejen Mistrovství Moravy 2019

[1]
Adéla B.

 Člen
Brno
před 5 lety

Reagovat


Oba jsme si přečetli tato mila slova a chtěli bychom za ně poděkovat. Je pro nás velice  motivující spokojenost pejsků i jejich majitelů. Dělat coursing zajímavě a pri tom bezpečně je našim cílem. Budeme se těšit na další setkani při akcích, kde přátelská atmosféra, bezproblémový průběh a především radostni psí bez zranění  s námi odběhaji další tréninky a závody. 

[0]
Natálie B.

Nečlen
Brno
před 5 lety

Reagovat


Ráda bych touto cestou upřímně a ze srdce poděkovala celému skvělému týmu Moravského coursingu za mimořádně vydařené Mistrovství Moravy 2019 ve Slušovicích. Můj dík samozřejmě patří také rozhodčím, sponzorům, veterináři, personálu v sedlišti a všem ostatním, kteří měli svůj díl zásluh na celé této vydařené akci. A také samozřejmě účastníkům, kteří vytvořili skvělou přátelskou atmosféru a startujícím chrtím sportovcům, kteří byli zlatí a vítězové úplně všichni bez výjimky.

Ale přece jen bych chtěla věnovat zvláštní dík Milanovi a Adéle. A to nejen za jejich nasazení na této akci, ale hlavně za celoroční práci, kdy nám obětují velkou většinu víkendů, projezdí stovky kilometrů autem a ještě víc na čtyřkolce na trati, aby si naši čtyřnožci mohli zatrénovat. Možná se to zdá jaksi jako samozřejmost, ale je to velká oběť na úkor vlastních psů, rodiny, osobního volna, je v tom velké nasazení a kus srdce. Chtěla bych, aby oba věděli, že si jejich práce vážím a dokáži ocenit i její kvalitu. Poháry a ceny jsou třešničkou na dortu dlouhé a pečlivé přípravy, bez které to prostě nejde. Věcné ceny jsou pro nás majitele jistě velmi příjemnou odměnou, ale nejcennější je zdravý a šťastný pes v cíli, ať už na tréninku nebo na závodech, po zdolání dobře postavené tratě a správně tažené návnady a to umí Milan a Adéla na jedničku. Takže děcka díky za vaši práci, za to, jak se nám na trénincích věnujete, spoustu elánu a energie do další práce a vězte, že to nebereme jako samozřejmost.

Natálie a Olsza, Jami, Koudy a Angela