Aktuality

členství 2024

Žádost pro členství naleznete zde: http://www.moravsky-coursing.cz/data/dokumenty/CLENSTVI-NA-ROK-2024.pdf

Žádost o licenční certifikát

Soubor, s aktuálními informacemi k žádosti o licenční certifikát a změna registrátora pro nechrty, naleznete v dokumentech.

Zrušení závodu z vyšší moci

Platby: Po uzávěrce je přihláška závazná. Storno je v plné výši startovného. Při zrušení akce v důsledku vyšší moci není pořadatel povinen vracet startovné (např. z důvodu nepřízně počasí, vyhlášením nouzového stavu vládou atd.)

POZNÁMKY U AKCE

POZNÁMKY U AKCE NESLOUŽÍ K DISKUZI! POKUD NÁM CHCETE NĚCO SDĚLIT, NEBO SE NA NĚCO ZEPTAT A NECHCE SE VÁM VOLAT NEBO PSÁT, POUŽÍVEJTE DISKUZI, KTERÁ JE PRO TYTO VĚCI URČENÁ. DĚKUJEME

AKCE - Spuštěné a Uzavřené

VYSVĚTLIVKY: Akce, u které je napsáno 0 / 25 ZÁPIS UZAVŘEN, znamená, že akce ještě nebyla pro přihlašování otevřená. Akce, u které je napsáno 20 / 20 plně obsazeno, znamená, že trénink je již plně obsazen. První číslo před lomítkem ( 18/**) označuje počet PŘIHLÁŠENÝCH psů. Druhé číslo za lomítkem ( **/20) označuje LIMIT PSŮ NA DANOU AKCI.

Odhlášení z tréninku

V případě, že se u nás přihlásíte na coursing a zjistíte, že se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit, můžete se sami odhlásit červeným křížkem na pravé straně. UZÁVĚRKA ODHLÁŠENÍ má daný termín. Pokud se do tohoto data a uvedené hodiny nestihnete odhlásit, jste povinni uhradit STORNOPOPLATEK ve výši startovného na účet spolku tak, jak je uvedeno v propozicích, se kterými jste při přihlašování souhlasili. Bez uhrazení nebudete puštěni na žádnou další naší akci. Stornopoplatek se platí na účet spolku. Číslo účtu je: 2000816404/2010. Do poznámky pro příjemce pište celé jméno. Stornopoplatek je použit do rozpočtu na pokrytí všech výdajů u dané akce, včetně pronájmu, abychom tyto tréninky nemuseli na poslední chvíli rušit. UZÁVĚRKA ZÁPISU znamená poslední možnost se na danou akcí přihlásit. Děkujeme za pochopení.

ČLENSTVÍ V ČMKU

Oznamujeme všem členům, že od 14.2.2016 spadá náš spolek MORAVSKÝ COURSING pod ČMKU.

Pro všechny účastníky tréninků

Všechny účastníky tréninků prosíme o přečtení: DISKUZE-TRÉNINKY

Fotogalerie

Milí fotografové, budeme rádi, když se s námi podělite o fotky z našich akcí. Můžete nám je poslat do sekce Diskuze. My je následně vložíme do galerie. Děkujeme za spolupráci :-).

Minimální počet psů pro uskutečnění tréninku

Medlánky - 15 psů, Vranov - 10 psů, Vranov - Překážkový coursing - 5 psů, Slušovice - 15 psů, Zlín - 15 psů, Jezernice - 15 psů, Olomoucko - 15 psů, Ostravsko - 20 psů. Humpolec - 15 psů Tento počet slouží na základní pokrytí nákladů na trénink.

Účet

číslo účtu: 2000816404/2010 V.symbol úvádějte své jméno a příjmení. Děkujeme.