News

členství 2024

Žádost pro členství naleznete zde: http://www.moravsky-coursing.cz/data/dokumenty/CLENSTVI-NA-ROK-2022.pdf

Žádost o licenční certifikát

Soubor, s aktuálními informacemi k žádosti o licenční certifikát a změna registrátora pro nechrty, naleznete v dokumentech.

Zrušení závodu z vyšší moci

Platby: Po uzávěrce je přihláška závazná. Storno je v plné výši startovného. Při zrušení akce v důsledku vyšší moci není pořadatel povinen vracet startovné (např. z důvodu nepřízeň počasí, vyhlášením nouzového stavu vládou atd.)

POZNÁMKY U AKCE

POZNÁMKY U AKCE NESLOUŽÍ K DISKUZI! POKUD NÁM CHCETE NĚCO SDĚLIT, NEBO SE NA NĚCO ZEPTAT A NECHCE SE VÁM VOLAT NEBO PSÁT, POUŽÍVEJTE DISKUZI, KTERÁ JE PRO TYTO VĚCI URČENÁ. DĚKUJEME

AKCE - Spuštěné a Uzavřené

VYSVĚTLIVKY: Akce, u které je napsáno 0 / 25 ZÁPIS UZAVŘEN, znamená, že akce ještě nebyla pro přihlašování otevřená. Akce, u které je napsáno 20 / 20 plně obsazeno, znamená, že trénink je již plně obsazen. První číslo před lomítkem ( 18/**) označuje počet PŘIHLÁŠENÝCH psů. Druhé číslo za lomítkem ( **/20) označuje LIMIT PSŮ NA DANOU AKCI.

Odhlášení z tréninku

V případě, že se u nás přihlásíte na coursing a zjistíte, že se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci zúčastnit, můžete se sami odhlásit červeným křížkem na pravé straně. UZÁVĚRKA ODHLÁŠENÍ má daný termín. Pokud se do tohoto data a uvedené hodiny nestihnete odhlásit, jste povinni uhradit STORNOPOPLATEK ve výši startovného na účet spolku tak, jak je uvedeno v propozicích, se kterými jste při přihlašování souhlasili. Bez uhrazení nebudete puštěni na žádnou další naší akci. Stornopoplatek se platí na účet spolku. Číslo účtu je: 2000816404/2010. Do poznámky pro příjemce pište celé jméno. Stornopoplatek je použit do rozpočtu na pokrytí všech výdajů u dané akce, včetně pronájmu, abychom tyto tréninky nemuseli na poslední chvíli rušit. UZÁVĚRKA ZÁPISU znamená poslední možnost se na danou akcí přihlásit. Děkujeme za pochopení.

Oznamujeme všem členům, že od 14.2.2016 spadá náš spolek MORAVSKÝ COURSING pod ČMKU.

Všechny účastníky tréninků prosíme o přečtení: DISKUZE-TRÉNINKY

Milí fotografové, budeme rádi, když se s námi podělite o fotky z našich akcí. Můžete nám je poslat do sekce Diskuze. My je následně vložíme do galerie. Děkujeme za spolupráci :-).

Medlánky - 15 psů, Vranov - 10 psů, Vranov - Překážkový coursing - 5 psů, Slušovice - 15 psů, Zlín - 15 psů, Jezernice - 15 psů, Olomoucko - 15 psů, Ostravsko - 20 psů. Humpolec - 15 psů Tento počet slouží na základní pokrytí nákladů na trénink.

Účet

číslo účtu: 2000816404/2010 V.symbol úvádějte své jméno a příjmení. Děkujeme.