Reference

Ročník 2018

26.12. - Vánoční coursing

Pejsci opět našli pod stromečkem svůj dáreček.

Markéta


20.10.- Bull activity coursing

Bull plemena závodili opět ve dvou disciplínách tahání za střapcem a coursingový závod. Kategorie byly pestře zastoupeny.

Martina


22.9.- Brněnská točka- bodovací závod pro nechrty

3.ročník Brněnské točky letos probíhal v termínu 22.9. s 97 účastníkama. Závod se vydařil, končili jsme v brzkém čase. Počasí bylo trochu chladnější, ale aspoň to prospívalo pejskům.

Pavel


9.6.- Trénink pro klub Luisiánského leopardího psa

Také začíná být letní tradicí akce tzv. Leopardi na Šafránku. Ovšem jejich usílí tímto nekončí. Postupně si zátstupci plemene dodělávají licence, aby se rozrostli pro uskutečnění vlastního mistrovství.

8.6.- Coursing pro Russel rescue

Již 3.tradiční setkání v Herolticích se zachránenýma Russelama. Klub otevřel náruč i pro Beagly, kteří také potřebují pomoc, bohužel se stále toto plemeno z části používá pro laboratorní účely.  

3.6.- Trénink pro klub teriérů

Konkrétně sraz plemene Českého teriéra. I toto ojedinělé české plemeno má v coursingu své zástupce s licencí. Akce probíhala ve Fulneku, kde zařadíme i naše coursingové tréninky.

2.6. - Trénink pro klub Australských honáckých psů

Přijeli jsme do Výsokých polích, kde měli australáci v rámci víkendovky objednaný coursing.

20.5.- Hrátky se zvířátky

Akce, kde v rámci programu se zvířátky jsme byli vybrání i my, abychom uspořádali coursing. Taky zde vystupoval skvělý Voxel.

31.3.-1.4. Mazaný zajíc Mezinárodní V4-CACIL, CACT, Mistrovství Moravy, nominační 

Proběhlo rozšíření závodu pro chrty na dva dny, také o CACIL a Mistrovství Moravy. Rozdávaly se krásné mistrovské dečky, tímo děkujeme za sponzoring Sofa Dog wear, které je i vytvořily. Pestrá mezinárodní účast nejen v řadách závodníků, ale také v řadách rozhodčích.  Zástupce za ČR byl Vít Pašek, za SK Roman a Slavomíra Božíkovi, z Maďarska k nám zavítal posuzovat Thomas Pagany. Jedna z výherních cen byly pro závodníky vyrobeny pestré kokardy od paní Evy Voborníkové. Děkujeme také pomocníkům a vůbec  nám všem, kteří jsme v tom opravdu silném vítru statečně vydrželi až do konce. 

Dáša

,


10.3. Mazaný zajíc pro NECHRTY-MISTROVSTVÍ MORAVY-bodovací

Mazaný zajíc pro nechrty tentokrát i s Mistrovstvým Moravy.  Příhlásil se hojný počet účastníku celkem 112 psů, všem děkujeme za účast. Místo konání bylo opět medlánecké leitiště. 

babootosha

25.2. Vyhlášení coursing WINNER za sezónu 2017-nechrti

Klubem Českého psa jsme byli požádání o převzetí vyhlášení vítězů coursingových závodníků za sezónu 2017. I přesto, že nám mezi tím začaly přípravy s naším závodem, úkolu jsme se zhostili. Už jen z toho důvodu, že závodníci si za svoje celoroční úsílí zasloužili být patřičně oceněni. Předání cen a posezení bylo na medláneckém letišti, kde jenda z výher byla pro vítěze možnost tréninku zdarma. Výhercům i účastníkům závodů 2017 přejeme hodně štěstí do nové sezóny.

djeina

17.2. Dopolední trénink pro klub CC EU Lousianské leopardí psy

Také klub Lousianského leopardího psa si zopakovalo coursingové setkání u nás na Vranově 

13.1. Dopolední trénink pro Husky klub

Opět coursingové setkání na Vranově Husky klubu

1.1. Novoroční trénink

Přivítání nové sezóny opět v slavnostním duchu s výbornými chlebíčky a šampaňským.