Reference

Ročník 2019

29.12.- Rozloučení se sezónou

Rozloučení se sezónou pro letošní rok probíhlalo tréninkem v Milenově a přípitkem na zahřátí.

Hejslovan


19.-20.10.- Final Wind Cup, Mistrovství ČR, CACT

V roli rozhodčích jsme pokračovali na mistrovství ČR do Orlova u Příbrami. Sobota byla určena chrtům, neděle nechrtům. Užili jsme si oba dva dny. Dokonce akce vyšla tak, že jsme se na ní setkali s mnoha organizátory a rozhodčími ostatních českých klubů, za což jsme vždy rádi.

12.-13.10. - European derby coursing, V4

Opět jsme zavítali do Liptovského Mikuláše na Slovensko, kde jsme posuzovali V4 závod. Krásná přiroda i počasí vyšlo. Mezinárodní účast byla pestře zastoupena v závodnících i rozhodčích a o všechny je vždy skvěle postaráno.

5.10. - Extreme Running Games+Licence

Letos jsme pro Extreme Dogs zaštiťovali techniku při akci Extreme Running games , který je  určený pro plemena typu bull z toho důvodu jsme se rozhodli vynechat v říjnu naši akci Bull activity coursing. Kromě extrémního nasazení chuti do sportu těchto plemen jsme čelili i extrémnímu počasí na Medláneckém letišti. Vše se nakonec zvádlo a věříme, že akce byla úspěšná.

21.9. - Brněnská točka, bodovací - nechrti

Brněská točka se opět vydařila. Účast 101 psů, krásné počasí. Sponzorská spolupráce s firmou Domácí Sušená masíčka, firma Noviko-Barking a Meowing Heads CZ. Dárek kniha s věnování nese název"Bude dobrej"- skutečný příběh: "Temně agresivní pes se pod vedením odvážné ženy nechal vyvést ze svého bludiště zla. Strhující, cituplný příběh, který má v sobě ponaučení, drama i lásku, popisuje psychický i fyzický vývoj zvířete, přes počáteční strach a odmítání i zrod silné emoční vazby člověka a psa."

Adéla Tůmová
Spring in Roseland
22.9. - Závod / trénink pro klub Rhodských Ridgebacků

2. bodovaný trénink pro klub Rhodského Ridgebacka ve Vranově.

24.8. - Moravský pohár, Mistrovství Moravy chrti, CACT, bodovací

Mistrovství Moravy určené chrtům se letos poprvé konalo v krásném upravovaném areálu ve Slušovicích. Počasí bylo teplejší, ale i přes to závodníci podávali podařené výkony. K dispozici jsme měli klimatizovanou restauraci, pro účely závodu nám bylo také poskytnuto zázemí ze strany dostihové dráhy. Děkujeme tedy již zmíněné dostihové dráze Slušovice, zastupitelstvu města, firmě DG DogGear za mistrovské dečky a našim pomocníkům za vyjítí vstříc při organizaci závodu.

Dáša


11.8. - Závod / trénink pro klub Rhodských Ridgebacků

Klub Rhodského Ridgebacka se stal dalším aktivním klubem během roku a naplánovali si v rámci svého plemena obodovaný trénink.

Dáša


8.6. - 
Coursingový speciál pro luisianské leopardí psy

2. akce pro tento klub se konala tradičně na Šafránkově mlýně.

26.5. - Coursingový speciál pro luisianské leopardí psy

Klub Luisiánského leopardího psa je aktivní po celý rok. Tentokrát jsme pro ně orgaizovali coursing v Soběšicích.

13.4. - Mazaný zajíc nechrti - Mistrovství Moravy, bodovací

O necelý měsíc později proběhlo Mistrovství Moravy. Opět na Medláneckém letišti v účasti 92 nechrtů. Plemena byly v pestrém zastoupení.

Oto grafie
Pavel Jánský


16.-17.3.- Mazaný zajíc V4-CACIL, CACT, nominační 

Mezinárodní závod, který se konal opět  na Medláneckém letišti. V sobotu se účastnili běhu vipeti, it.chrtíci, basenji. V neděli byli na seznamu "velká" plemena chrtů. Celkový počet krásných 196 závodících psů.  Rozhodčí pro tento rok byli v zastoupení Nicole Faschingeder (A), Dana Macejová (SK), Petr Domény (SK), Žaneta Rouchalová (CZ). 

Dáša Keberlová
Monika Konopová
František Brablc
Markéta Sousedíková
Bahira
Pavel Jánský


1.1. - Novoroční trénink

Slavnostní uvítání nového roku.

Markéta