Diskuze

Medlánky

[3]
Milan O.

 Člen
Brno
před 6 lety

Reagovat


Dobrý den, začátečník je pejsek, který jde na trénink poprvé a se střapcem se teprve bude seznamovat. Trénink je pro psy, co již střapec znají. Běhá se solo, pár, nebo trojběh, krátké, střední nebo dlouhé tratě, podle plemene a věku psa.Též máme možnost nakombinovat první běh jako začátečník a když to vašemu pejskovi půjde, může běžet trať o něco delší. O tomto rozhodnutí se ale můžeme bavit až po té, co předvede v prvním kole.

[2]
Nela F.

Nečlen
Brno
před 6 lety

Reagovat


Dobrý den, využiji tohoto vlánka. Ráda bych se zeptala jaký je rozdíl mezi Začátečníkem x Tréninkem a co je vhodnější zvolit pro psa, se kterým bych chtěla coursing vyzkoušet poprvé. Děkuji za odpověď.

[1]
Milan O.

 Člen
Brno
před 6 lety

Reagovat


Dobré ráno paní Blažková, trénink v Medlánkách letos ještě určitě bude. Jinak, tréninky jsou veřejné, tak se můžete přijet podívat nebo i vyzkoušet s pejskem běhání ve  Vranově. Je to z Medlánek asi 10km. směrem na Blansko.

[0]
Marketa B.

Nečlen
Brno
před 6 lety

Reagovat


Dobré ráno, plánujete akcí v Medlánkách? Chtěla bych se s pejskem přijít podívat, zapsat.jde o křížence, fenu, jsem přesvědčená že bude mít mezi předky  i chrta, dle proporcí i chování. Ale nikdy jsme na podobné akci nebyli. Bylo by možné dojet se někam podívat? Moc děkuji Blažková