Reference

Year 2020

27.12. - Vánoční trénink

Zasloužený Vánoční trénink, který se konal na závěr sezóny. Ikdyž byla poznamenaná omezením kvůli Corona viru, vše se nakonec zvládlo.

19.9. - Brněnská točka

Letos se místa konání prohodily. Proto  Brněnská točka proběhla na Medláneckém letišti. Změny v organizaci proběhly i v kanceláři, takže závod byl opět náročný. Bohužel, došlo k tomu, že jeden člověk musel zaskakovat i dvě pozice. Na vyhlášení jsme se rozloučili s některými pejsky, kteří letos dosáhli věku 8 let a tím ukončili závodní kariéru.

 Eva


5.9. - Mazaný zajíc V4, CACIL, CACT

Konečně se dostalo na Mazaného zajíce pro chrty. Mezinárodní závod, který se i přes náhradní termín neobešel bez komplikací. V březnu jsme museli zrušit pozvání pro belgického rozhodčího. V zářiovém termínu pár dní před začátekem dostli někteří zahraniční účastníci opět zákaz vycestování ze země. Takže organizačně to byl opět nelehký úkol. S kanceláří nám vypomáhala Simona Hořejší. 

Bahira

Dáša

PHODOGRAPHIC

30.9. - Trénink pro klub RR

Pravidelná akce pro klub Rhodského Ridgebacka. Běhají se solo i párové běhy. Plní se licence. A pro zpestření tréninku se vyhlásí také vítěz kategorie.

16.8. - První trénink v Šenově

Zavítali jsme do Šenova na Ostravsko. Kam jsme byli pozvání a rozšiříli další běhací místo.

1.-2.8. - Mistrovství Moravy pro chrty, Mistrovství ČR pro nechrty

V sobotu probíhalo Mistrovství Moravy na kterém startovalo 87 chrtů.
V neděli jsme pořádali poprvé Mistrovství ČR pro nechrtí plemena. Na něm startovalo 86 psů. Podmínky pro nominaci byly upraveny s ohledem na vládní omezení probíhajícího během roku. 

Nikol Kopp                                     

PHODOGRAPHIC

Bahira

Dji Zlin

Eva

Lada

Pavel


20.6. - Mazaný zajíc pro nechrty - Mistrovství Moravy

Bohužel první závod této sezóny se konal až v červnovém datu. Do té doby nebylo možné pořádání akcí. I to bylo důvodem přesunutí Mazaného zajíce do Vranova. Závod se obsadil krásným počtem 101 psů a odstarotval pořadatelsky náročnou sezónu.


13.6. - Leopardí speciál

První akce po dlohé době, kterou jsme mohli uskutečnit. Pro tento klub je pořádáme pravidelně. Proto jsme byli rádi, že se termín nemusel rušit. Coursing se běhal na Hálově mlýně, kde byla krásná příroda a osvěžující potok.

1.1. - Novoroční trénink

Ani letos jsme nemohli vynechat přivítání nového roku tradičně v Medlánkách. Bohužel i přes slavnostní zahájení začátek sezóny nezačal příliš šťastně. Vyhlášení nouzového stavu, zapřičinilo přesunutí Mazaného zajíce pro chrty, dva dny před začátkem závodu. Vše už bylo nachystané a přišla tato zpráva. Následně se přesunul i termín Mazaného zajíce pro nechrty, také závody ve Slušovicích. Dalo by se říct, že letošní sezóna proběhne celá netradičně. Kalendář se už několikrát měnil.  Nyní doufáme, že už nám všem bude štěstí přát.

Dáša